9 tygodni, 9 tematów
nagrania wideo z praktykami i medytacjami prowadzonymi
ćwiczenia i artykuły
2 sesje LIVE w kręgu na zoom
Dostęp do zamkniętego i moderowanego forum na stronie Estery
Bezpieczna grupa
PROCES

Aby dołączyć do kursu należy przejść przez te 3 kroki

PROCES

KROK 1

Wypełnij formularz

Celem formularza jest zweryfikowanie klarowności intencji uczestników oraz ich gotowości do podjęcia tematu kursu.

Link do formularza jest na końcu tej strony.

KROK 2

Uzyskaj zgodę

 Chcemy, aby nasza grupa była bezpieczna a wiedza chroniona. Decyzja przyjdzie mailowo w ciągu 1-3 dni od wysłania zgłoszenia.

KROK 3

Zaloguj się i wpłać

Zaloguj się na konto, które zostanie utworzone automatycznie po zaakceptowaniu zgłoszenia. Zapłać za kurs.

TANTRA

“Tantra jest holistyczną ścieżką zintegrowanej duchowości,
która dotyka wszystkich obszarów życia współczesnego człowieka.”

 

Estera Saraswati

ZAPRASZAMY NA

ZAPRASZAMY
NA

PROGRAM
PEŁEN SKARBÓW

Zapraszamy na pełen świeżości i skarbów, praktyczny program “Wprowadzenie do Tantry z Esterą Saraswati, współczesną mistyczką, nauczycielką Tantry, wizjonerką Nowej Ziemi, autorką, przewodniczką i uzdrowicielką

Dołącz do 9-tygodniowego programu on-line, aby we własnym tempie poznać siebie oraz odkryć ukrytą moc.

Będziecie mogli poczuć się jak w domu oraz odnaleźć w sobie te części, które dotychczas nie miały możliwości ujrzenia światła dziennego, a których powrót może odmienić Wasze życie.

Będziemy poznawać nowe obszary siebie, aby odnaleźć większy dostęp do wolności, miłości, mocy i radości. Poprzez zanurzenie się we własnej pełni, relacje, które tworzymy są szczęśliwsze i bardziej satysfakcjonujące.

Jest to program przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak zaawansowanych na tej ścieżce. Estera potrafi stworzyć przestrzenną przestrzeń, w której każdy odkryje nowe skarby dla siebie.

BĘDZIEMY ODKRYWAĆ
TAJEMNICE TANTRY

Tantra jest holistyczną ścieżką zintegrowanej duchowości, która dotyka wszystkich obszarów życia współczesnego człowieka. Wraz z jej popularnością powstaje i krąży wiele nieporozumień, przekłamań i niedomówień. 

Warto stopniowo, systematycznie i w pogłębiony sposób zapoznać się z praktyczną mądrością, jaką niesie. Da nam to możliwość lepszego zrozumienia siebie oraz życia, jakie często nieświadomie tworzymy.

Kurs ten odmitologizowuje pewne wyobrażenia na temat Tantry, jednocześnie przedstawiając nowy, fascynujący horyzont.

Kurs ten pomoże nam uzyskać więcej świadomości oraz da narzędzia do własnej przemiany, dążącej do życia z miejsca świadomej kreacji oraz swojego, często jeszcze nieodkrytego potencjału.

 

WSZECHSTRONNE PODEJŚCIE

Przed nami 9 tygodni, podczas których odkrywać będziemy czym jest Tantra i jak możemy wprowadzać ją do swojego życia krok po kroku. Każdy tydzień dedykujemy innemu tematowi. Będą to:

1. Czym jest Tantra

2. Nowa męskość w każdym z nas

3. Moc kobiecości w każdym z nas

4. Śmierć i odrodzenie

5. Intymne spotkanie z mocą

6. Seks tantryczny

7. Transformacja czyli tantryczna praca z cieniem

8. Sztuka intymności

9. Przebudzenie Wojownika

BEZPIECZNA
PRZESTRZEŃ

Estera Saraswati ma bogate, międzynarodowe doświadczenie w pracy indywidualnej i z grupami. Łączy mądrość, praktyczne jej zastosowanie, z życzliwym i przenikającym sercem. 

Stwarza bezpieczną, stabilną i bardzo klarowną przestrzeń, zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaznajomionych ze ścieżką Tantry.

Kluczowe dla niej jest stworzenie wspólnego, życzliwego gruntu dla wszystkich, umożliwiając poruszanie się we własnym tempie i w ramach własnych potrzeb.

W procesie, w który wejdziesz towarzyszyć Ci będzie czułe oko prowadzącej oraz inni uczestnicy. 

Będą także osobiste okazje, żeby podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi, posłuchać innych doświadczeń, które jak lustra, mogą pokazać nową perspektywę  oraz zadać pytanie Esterze.

PROGRAM PROWADZI

PROGRAM
PROWADZI

ESTERA SARASWATI

Współczesna mistyczka i wizjonerka Nowej Ziemi, przewodniczka i uzdrowicielka. Jej drogą jest Tantra, ścieżka rozwoju świadomości i współczucia dla dobra wszystkich istot.

Od prawie piętnastu lat prowadzi ludzi w kierunku ich pełni. Dbanie o szczęśliwą przyszłość naszej planety jest jej życiową dedykacją, która wyraża się w bardzo wielu formach.

Zaczynała od pracy z uzdrawianiem doświadczeń porodowych, pioniersko tworzyła w Polsce scenę uzdrawiania seksualności i poznawania duchowej seksualności, zapraszając doświadczonych nauczycieli z całego świata. Intensywnie podróżując, mieszkała i zapuszczała korzenie w wielu krajach, pracując z globalną siatką świadomości, w takich miejscach jak Szwecja, Ibiza, Portugalia, Indie i Bali. Jest blisko zaprzyjaźniona ze wspólnotą Tamera, aktywistów od czterech dekad działajacych na rzecz pokoju, zmieniających koncepcje miłości, relacji i seksualności. Była nauczycielem ISTA, międzynarodowej organizacji rozwojającej suwerenność ludzi poprzez uzdrawianie  seksualności. Zaprzyjaźniona jest z sangą Tara Mandala, jedyną obecnie żeńską linią buddyjskich nauk tantrycznych. Obecnie mieszka w Portugalii, gdzie buduje wspólnotę Nowej Ziemi.

Zapraszamy do obejrzenia trzy częściowego wywiadu, gdzie opowiada intymnie o swoim życiu, w sekcji Wywiady.

Więcej fascynujących historii tutaj:
O EsterzeO jej historii rozwojuO Wizj

Estera dedykowała się uzdrawianiu żywiołu wody na planecie i w nas, poprzez pracę z emocjami i intymnością, aż po ceremonie i rytuały celebrujące wykonywane od tysiącleci  i przywracająca wodzie jej sakralny wymiar. Dlaczego? Przeczytaj tutaj

Pisze tam m.in.: “Brak aspektu wody widać wszędzie – w polityce, w stłumionych emocjach, w sposobach funkcjonowania struktur społecznych, w intymnym życiu i relacjach, w towarzyszeniu dzieciom w ich wzroście, w praktykach porodowych, w momencie śmierci. Brakuje łagodności i jednoczesnej stanowczości wody. Zatracamy umiejętność wyrażania głębokiego smutku i żalu, który jest podłożem naszego człowieczeństwa. Ziemia, która nie jest nawilżana łzami staje się twarda jak głaz. Seksualność bez wody staje się pełna nadużyć, popędliwości i suchego ognia.”

Kurs nie jest
dla Ciebie, jeśli

– Nie jesteś zorientowany na wewnętrzną transformację.

– Jesteś sceptyczny i brakuje Ci otwartości

– Nie masz gotowości na pracę z własnym cieniem.

Kurs jest
dla Ciebie, jeśli

– Chcesz rozwijać swoją świadomość, transformować przeszkody i cień w swój potencjał

– Pracujesz nad rozwijaniem w sobie kobiecości i męskości oraz ich unii

– Szanujesz prywatność swoją i innych uczestników

– Troszczysz się o pogłębianie relacji ze sobą, partnerem/-rką, planetą, zwierzętami i naturą

– Chcesz rozpocząć przygodę z Tantrą lub już masz doświadczenie i szukasz świeżej inspiracji na ścieżce

OPINIE

OPINIE OSÓB PRACUJĄCYCH
Z ESTERĄ

“Dla mnie nieustanna obecność Estery i jej przejrzysta świadomość są niczym czysta, źródlana woda, która wpływa do mojego systemu. Najpierw pokazuje to wszystkie zastoje, bolesne, odrzucone, zapomniane koryta rzek, jednakże, gdy z zaangażowaniem otwiera się swoje ciało, swoje serce i swoją świadomość na prowadzenie i wglądy – zaczyna ujawniać się błogosławieństwo czystej wody, która karmi serce. Dzięki jej prowadzeniu zaczęłam zrzucać skórę niczym wąż i przypominać sobie kim naprawdę jestem, jak głęboko poznałam miłość i jak bardzo chcę ją ucieleśniać. Nie ma już drogi powrotu, za co dziękuję nawet wtedy, gdy wszystko się rozpada i wydaje się tak niepewne. Paradoksalnie wtedy mocniej czuję stałość wewnętrznej przestrzeni, w której ciągle mają miejsca zmiany. Prowadzenie, obecność i przede wszystkim ogromne, współczujące, aktywne serce Estery pomogło mi w niezwykle szybki sposób na całkowitą zmianę życia, w kierunku, którego pragnęło moje serce. I to nadal się dzieje.”
Manuela
„Praca z Esterą to spotkanie z moją wewnętrzną esencją, z tym, co jest moim prawdziwym ja . To wyprawa po to, co jest prawdziwe we mnie i po to, co jest moją jakością . Ta eksploracja pozwoliła mi na odnalezienie tego, co ma dla mnie olbrzymie znaczenie .... poczucia wolności i spełnienia .
Połączyłem się z pięknym uczuciem bycia w swojej prawdzie. Coś o czym tak często zapominamy w pogoni za akceptacją i zrozumieniem. A jest to tak naprawdę esencja poczucia wolności i sprawczości w swoim życiu. To bycie w swojej prawdzie daje nam siłę, aby zmieniać świat na miarę swojego potencjału i możliwości . Dla mnie to także możliwość patrzenia na siebie w lustro każdego dnia z przekonaniem, ze mogę dać innym inspirację do zmiany, że jest ona możliwa."
Maciej
CZĘSTE PYTANIA

CZĘSTE PYTANIA

Tak. Zależy nam na atmosferze intymności i zaufania, dlatego do kursu mogą dołączyć tylko osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny i zostały przeze Esterę zaakceptowane. Dzięki temu nasza grupa będzie składać się z osób o klarownych intencjach i odpowiedniej dojrzałości.

Tak. Podejście do Tantry Estery jest bardzo świeże i z pewnością ten kurs wzbogaci Twoją wiedzę i da Ci nowe narzędzia i praktyczne ćwiczenia. Kurs jest zarówna dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Tak. Kurs będzie dostępny przez 180 dni od daty zakupu kursu.

Nie ma możliwości zwrotu kursu.

Na początku każdego tygodnia otrzymasz dostęp do nowej lekcji na platformie. Lekcja zawiera wideo nagranie i ćwiczenia do samodzielnej praktyki.  Dzień po udostępnieniu lekcji otrzymasz mailem dodatkowe materiały uzupełniające. W trakcie kursu odbędą się 2 kręgi na żywo (poprzez ZOOM). Cały czas do dyspozycji uczestników jest zamknięte i moderowane forum dyskusyjne na stronie kursu, którego celem jest dzielenie się własnym doświadczeniem z innymi uczestnikami oraz zadawanie pytań.

CENA

770-1700zł

770

990

1200

1450

1770

Bez względu na Twój wybór opłaty za kurs, zasady uczestnictwa są takie same dla wszystkich. Skala progresywna opłaty za program jest wyrazem naszej elastyczności oraz zaproszenia do połączenia szczodrości i własnych możliwości.

Kwota 770zł za cały program to dar dla osób, które są w trudnej sytuacji finansowej, a mają wysoką motywację uczestnictwa. Jest to kwota pokrywająca jedynie podstawowe koszty związane z kursem.

Jeśli chcesz zapłacić w 2 ratach napisz na kursy@esterasaraswati.com

9 tygodni, 9 tematów
nagrania wideo z praktykami i medytacjami prowadzonymi
ćwiczenia i artykuły
2 sesje LIVE w kręgu na zoom
Dostęp do zamkniętego i moderowanego forum na stronie Estery
Bezpieczna grupa

KROK 1

Wypełnij formularz